Синютка балотуватиметься у мери Львова / Фото УНІАН

Кандидатом на посаду Львівського міського голови від партії «Європейська солідарність» був оголошений народний депутат України Олег Синютка.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

Під час виступу на віче, що відбулося в неділю в центрі міста, Синютка презентував своє бачення розвитку Львова.

«Він знову стане осередком науки і освіти, і зможе реалізувати свій потенціал. Львів поверне собі технологічну славу. Вироблене у Львові буде знаком якості у Європі та у світі. Ми маємо розвинути туризм іншої якості - для наукових конференцій і бізнес-форумів. Нам потрібен інший статус: якщо ти не був у Львові – ти не бачив Європи», - сказав Синютка.

Хто такий Олег Синютка

З грудня 2014 по червень 2019 року керував Львівською обласною державною адміністрацією. Згодом був обраний до Верховної Ради від партії "Євросолідарність". Нині є народним депутатом від цієї ж фракції.

Місцеві вибори 2020 в Україні: що відомо

  • 15 липня Верховна Рада прийняла постанову про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня (№3809). Вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначили у зв'язку із неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст.
  • Рада національної безпеки і оборони та силові відомства попросили надати інформацію про можливі загрози під час місцевих виборів на Донбасі.
  • 5 вересня в Україні розпочалася виборча кампанія.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram