Хто лідирує у вашому місті / фото УНІАН, Микола Тис

15 листопада в Україні відбувся другий тур виборів мера у низці міст — в Одесі, Сумах, Луцьку, Херсоні, Краматорську, Кам'янці-Подільському та Українці.

Читайте такожМісцеві вибори в Україні: як в Одесі, Херсоні, Луцьку та інших містах пройшов другий тур (трансляція)

О 20:00 закрилися виборчі дільниці, після чого стали відомі результати екзит-полів щодо виборів у перерахованих вище містах.

УНІАН зібрав результати екзит-полів після другого туру виборів.

ОДЕСА

За результатами екзит-полу КМІС, на виборах мера Одеси перемагає чинний міський голова Геннадій Труханов, за нього проголосували 56,7% виборців. У Миколи Скорика ("Опозиційна платформа — За життя") - 40,9%.

ХЕРСОН

Після другого туру виборів мера Херсона, як свідчать дані екзит-полу ГО "НТЖ", перемагає Ігор Колихаєв ("Партія Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!") - у нього 67,03% голосів. У його суперника Володимира Сальдо (партія "Блок Володимира Сальдо") - 32,97%.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

На виборах мера Кам’янця-Подільського перемагає самовисуванець Михайло Посітко (ВО "Свобода") з 62,2% голосів. У його опонента, самовисуванця Володимира Мельниченка - 36,8%. Про це свідчать дані екзит-полу, проведеного дослідницькою компанією "Ю.С.С." спільно з громадською організацією "Громадська ініціатива дій", повідомляє Vdalo.

ЛУЦЬК

На виборах голови Луцька Ігор Поліщук набрав більшість голосів, впевнено перемігши при цьому свого опонента Богдана Шибу.

Про це свідчать дані попереднього підрахунку голосів, отримані зі штабу одного з кандидатів, повідомляють "Волинські новини". 

Всього за Ігоря Поліщука віддали голоси 23 тис. 989 виборців, що становить 54,53%. За Богдана Шибу проголосували 18 883 виборців, що становить 42,92% голосів. 2,55% бюлетенів були визнані недійсними (1121 одиниця).

СУМИ

За даними паралельного підрахунку голосів штабу Олександра Лисенка, у другому турі переміг чинний мер (61,12%). Про це пише "Данкор".

Вадим Акпєров ("Європейська солідарність") отримав 38,88% голосів виборців.

КРАМАТОРСЬК

Кандидат на посаду мера Краматорська Олександр Гончаренко заявив, що в другому турі переміг він. Про це пишуть "Новини Краматорська".

За даними паралельного підрахунку голосів, у самовисуванця Гончаренка 58,83%, у чинного мера, самовисуванця Андрія Панкова - 41,17%.

Другий тур виборів мера в Україні 15 листопада: список міст

У неділю, 15 листопада, другий тур виборів мера пройде у містах:

  • Одеса
  • Суми
  • Луцьк
  • Херсон
  • Краматорськ
  • Кам'янець-Подільський
  • Українка

Хто боровся за крісло мера в Одесі, Сумах, Луцьку та інших містах

Одеса

У другий тур вийшли чинний мер Одеси Геннадій Труханов, 1965 р.н., (кандидат від партії "Довіряй справам") і депутат Верховної Ради Микола Скорик, 1972 р. н. ("Опозиційна платформа — За життя").

Суми

У другий тур виборів потрапили чинний Сумський міський голова і кандидат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Олександр Лисенко та кандидат від політичної партії "Європейська Солідарність" Вадим Акпєров.

Луцьк (Волинська область)

У другому турі виборів мера в Луцьку зійшлися Ігор Поліщук від партії "За майбутнє" та самовисуванець Богдан Шиба.

Краматорськ (Донецька область)

У другому турі голосували за самовисуванця Олександра Гончаренка та нинішнього мера Краматорська Андрія Панкова.

Кам'янець-Подільський (Хмельницька область)

До другого туру пройшли самовисуванець Володимир Мельниченко і кандидат від ВО "Свобода" Михайло Посітко.

Українка (Київська область)

До другого туру пройшли кандидат від партії "Слуга народу" Оксана Кирилюк і кандидат від "Європейської солідарності" Олександр Туренко. Тут причиною проведення другого туру стала однакова кількість голосів у кандидатів.

Херсон

За посаду міського голови Херсона боролися Ігор Колихаєв ("Партія Ігоря Колихаєва "Нам тут жити!") і Володимир Сальдо (партія "Блок Володимира Сальдо").

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram