Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Ринок ЄС починає компенсувати удар по економіці, який завдала Росія – Порошенко

Частка Європейського Союзу у нашій зовнішній торгівлі зараз становить вже більше 41%, повідомив президент.

Фото УНІАН
Порошенко: Угода про асоціацію між Україною та ЄС вже почала давати результат / Фото УНІАН

Ринок Євроосюзу починає компенсувати Україні колосальний удар по економіці, який завдала Росія війною та закриттям свого ринку і блокуванням транзиту у треті країни. 

"Те, чого вимагали студенти на Майдані": Порошенко очікує найближчим часом завершення ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив президент України Петро Порошенко у виступі на урочистому заході з нагоди Дня Гідності та Свободи в Києві. 

«Угода (про асоціацію між Україною та ЄС – УНІАН) вже почала давати результат. Частка Європейського Союзу в нашій зовнішній торгівлі зараз становить вже понад 41%», - сказав Порошенко. 

«Ринок ЄС потроху починає компенсувати той колосальний удар по економіці, соціальній сфері та рівню життя, який завдала нам Росія тим, що розпочала війну…, закрила доступ українським товарам на свій ринок і блокувала транзит у треті країни», - наголосив президент.

Як повідомляв УНІАН, Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС набула чинності з 1 січня поточного року. Експорт українських товарів до Євросоюзу в січні-липні 2016 року зріс на 6,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, с тановивши 6,5 млрд дол.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку