Фонд Ахметова «Розвиток України» за допомогою вертольотів доставляє продукти до прикарпатських сіл

12:02, 01 серпня 2008
Країна
4 0

Планується доставити продуктові набори до решти населених пунктів, наземні комунікації з якими було зруйновано стихією. Всього таких сіл у районі 38...

Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» продовжує доставляти продукти до сіл Івано-Франківської області, які опинилися ізольованими від зовнішнього світу.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Благодійного фонду.

Сьогодні для передачі продуктів до труднодоступних населених пунктів Верховинського району військові виділили три вертольоти. Завдяки цьому за сьогоднішній ранок вдалося забезпечити їжею ще дев`ять сіл Верховинського району (с. Топільче, с. Дземброня, с. Бережнице, с. Голове, с. Заріччя і Верхній Ясенів, с. Стебла, с. Довгополе, с. Бистрець, с. Зелене). У цих селах без їжі і питної води перебувало більш як 5 тис. чоловік.

За сьогоднішній день планується доставити продуктові набори до решти населених пунктів, наземні комунікації з якими було зруйновано стихією. Всього таких сіл у районі 38.

Як повідомлялося, Добродійним фондом «Розвиток України» були закуплені продуктові набори в кількості 7 тис. штук на суму 280 тис. грн. Впродовж вчорашнього дня допомогу одержали 2 тис. 957 чоловік із 5 сіл (Яблунице, Голошине, Пробійне, Шибене, Грамотне).

Добродійний фонд «Розвиток України» має намір допомогти і тим районам Івано-Франківської області, де внаслідок стихії відсутня питна вода. Це Тлумацький, Галицький, Снятинський, Тисменицький, Коломийський райони. Для них будуть закуплені спеціальні фільтри.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter