Яка ситуація з будівництвом “Дитячої лікарні майбутнього”?

12:30, 18 червня 2010
Країна
1 0

Капсула у фундаменті з 2006 року

Народний депутат України від БЮТ Володимир ЯВОРІВСЬКИЙ звернувся з депутатським запитом до голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерини ЮЩЕНКО з приводу будівництва в Києві “Дитячої лікарні майбутнього”.

Як передає кореспондент УНІАН, даний запит сьогодні на засіданні парламенту зачитав голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН.

В запиті йдеться про необхідність надання інформації щодо наявності «реальної земельної ділянки, кількості зібраних благодійних коштів, надання інформації про те, де ці кошти знаходяться і як витрачаються, і чи взагалі буде споруджено лікарню в найближче десятиліття».

Як повідомлялося, капсулу в фундамент Дитячої лікарні майбутнього було закладено 16 березня 2006 року на території клінічної лікарні «Феофанія» в Києві. Під час телемарафону «Дитяча лікарня майбутнього», який відбувся 17 грудня 2006 року, бути зібрано понад 262 млн. грн. благодійної допомоги.

Водночас у фонді “Україна 3000” в квітні цього року заявили, що проект будівництва лікарні зіткнувся з багатьма формальними перешкодами. Зокрема, за словами голови правління фонду «Україна 3000» Олександра МАКСИМЧУКА, одержати дозволи для початку будівництва вдалося лише за 3 роки - необхідно було одержати 211 дозволів, що зайняло 1374 дні.

При тому він підкреслював, що процес отримання дозвільної документації все ще не завершено.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter