В.ЯНУКОВИЧ: Потрібно займатися реформою охорони здоров`я

11:08, 27 червня 2007
Країна
1 0

Прем`єр пояснив необхідність свого лікування в Іспанії тим, що «такого рівня операції у всьому світі роблять небагато клінік, в Україні їх тільки починають робити»...

Прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ планує в липні пройти курс реабілітації в іспанській клініці, де йому робили операцію на нозі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЯНУКОВИЧ повідомив на прес-конференції за підсумками роботи за перше півріччя 2007 року.

«Я поки що не збираюся у відпустку, я збираюся поїхати підлікувати своє здоров`я, пройти реабілітацію і привести в порядок свою ногу. Лікарі обіцяють, що до кінця липня я зможу почати грати в теніс», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

При цьому, за його словами, курс реабілітації триватиме не більше 10 днів.

Відповідаючи на запитання, чому всі вищі посадовці виїжджають на лікування в зарубіжні клініки, В.ЯНУКОВИЧ сказав: «Безумовно, потрібно займатися реформою охорони здоров`я, і це буде першим і пріоритетним завданням нашого уряду».

Прем`єр пояснив необхідність свого лікування в Іспанії тим, що «такого рівня операції у всьому світі роблять небагато клінік, в Україні їх тільки починають робити».

В.ЯНУКОВИЧ уточнив, що «15 років проходив з травмою, і її не могли виявити».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter