Зеленський підтримав створення програми лікування ветеранів, які отримали інвалідність під час бойових дій на Донбасі / фото mil.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підтримав створення програми лікування ветеранів, які отримали інвалідність під час бойових дій на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба Офісу глави держави, про це він заявив у Луцьку під час спілкування з ветеранами, які захищали територіальну цілісність і незалежність України на Донбасі.

Ветерани порушили низку актуальних для них питань, насамперед про доступ до медичної допомоги та покращення соціального забезпечення. Крім трьох чинних програм лікування, обговорили можливості створення нової програми, яка покривала б дороговартісні медичні послуги для ветеранів з інвалідністю.

Читайте також"Всіх одразу в реанімацію": до Києва прибув борт з пораненими на Донбасі військовими (фото)

«Для держави це незначна сума у порівнянні з тим, що ви віддали й віддаєте Україні. Тому я тут з вами погоджуюся повністю», – сказав президент.

Також до Зеленського звернулася мати одного із загиблих воїнів з проханням про скасування розважальних заходів та роботи розважальних закладів у День пам'яті захисників України 29 серпня. Зеленський повідомив, що це питання вже опрацьовано, і День пам'яті захисників буде справжнім днем вшанування і скорботи за тими, хто віддав за Україну найцінніше – свої життя.

Глава держави наголосив, що нещодавно в Офісі президента було створено Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих, яка опікується допомогою захисникам України. Зеленський очікує, що Консультативна рада візьме на себе основні питання комунікації та допомагатиме з вирішенням актуальних проблем.