Протезування та імплантація зубів: методи, вартість та фактори ціноутворення

Протезування зубів є важливим аспектом стоматології, який допомагає відновити функції та естетику зубного ряду. Які є фактори, що впливають на ціноутворення протезування та, зокрема, імплантації?

Відразу зазначимо, що остаточний цінник – це індивідуальний фактор, який залежить від особливостей організму, зубів, ясен, кісткової тканини, а також побажань пацієнта. Дізнатись про вартість імплантатів в Україні ви можете детальніше тут, але все одно фінальна вартість буде відома лише після відвідування кабінету лікаря у вибраній клініці.

Імплантація – дорого, але зручно та красиво

Відео дня

Зубні імплантати вважаються найдорожчим методом протезування зубів. Висока вартість пояснюється необхідністю проводити фактично хірургічну операцію та впроваджувати в кістку щелепи імплантат. Крім того, крім цього, імплантація може супроводжуватися іншими дорогими маніпуляціями на кшталт нарощування кістки.

Ціноутворення на імплантацію зубів

Повернімося до імплантації. Вартість зубних імплантатів може змінюватись мінімум у кілька разів, навіть якщо ми говоримо про встановлення імпланта всього на один зуб.

По-перше, це матеріали імплантатів. Імплантати з титану коштують дешевше, ніж імплантати із цирконію. Також на ціну впливає бренд та країна виробництва імплантів.

По-друге, ціну впливає комплексність конкретного випадку. Більш складні випадки, що потребують додаткової кісткової пластики або синус-ліфтінга, збільшують вартість.

По-третє, це тип коронки, яка буде встановлена ​​на на імплант. Цей чинник особливо впливає ціну, якщо ви протезуєте відразу кілька зубів.

Зрештою, враховуйте цінову політику клініки. Вартість послуг варіюється в залежності від того, де ви живете, скільки клінік є у вашому місті, чи є між ними конкуренція. У великих містах ціни зазвичай вищі. Чим вища кваліфікація та досвід лікаря, тим вища вартість послуг.

Додаткові процедури, що збільшують вартість імплантації

Деякі процедури можуть значно збільшити вартість імплантації зубів.

Наприклад, кісткова пластика, яка потрібна при недостатньому обсязі кістки для встановлення імплантатів. Також часом потрібний синус-ліфтинг (при недостатній висоті кістки верхньої щелепи).

Оплачуються й тимчасові коронки, що встановлюються на період приживлення імплантату, що також збільшує загальну вартість.

Нарешті, перед проведення операції з імплантації імпланта стоматолог, швидше за все, проведе лікування інших зубів, щоб порожнина рота була без інфекцій і запалень.

Додайте до витрат на імпланти і те, що їх потрібно періодично чистити у стоматолога, а також стежити за тим, що вони все ще надійно зафіксовані, не викликають запалень і так далі.

Підведемо підсумки

Усвідомлений вибір методу протезування зубів залежить мінімум від дюжини факторів, включаючи фінансові можливості, стан здоров'я та особисті переваги пацієнта.