У лікарнях Києва 20 та 21 жовтня жінки зможуть обстежити молочні залози: адреси

16:59, 19 жовтня 2017
Новини регіонів
965 0

Медики рекомендують жінкам після 40 років один раз на два роки робити мамографію (рентгенологічне обстеження молочної залози).

healthport.ru

У Києві 20 та 21 жовтня у муніципальних медзакладах буде організовано додаткові години прийому лікарів для обстеження жінок на рак молочної залози.

Про це повідомили УНІАН в Департаменті охорони здоров’я Київської міської держадміністрації.

Читайте такожЛікування жінок з раком молочної залози фінансується державою лише на 15%

Акція проводиться з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Передбачається, що в рамках днів відкритих дверей можна буде зробити мамографію, ультразвукове дослідженням молочної залози, скринінг молочної залози, отримати консультацію лікаря-онколога.

У Департаменті охорони здоров’я закликають киянок скористатися можливістю обстежитися на рак молочної залози, відвідавши лікаря у найближчому із запропонованих медичних закладів.

Так, 20-21 жовтня з 10:00 до 14:00 прийматимуть спеціалісти у всіх районних Консультативно-діагностичних центрах за адресами: Голосіївський район - просп. Голосіївський, 59-А; Дарницького району - вул. Вербицького, 5; Деснянського району - вул. Закревського, 81/1; Дніпровського району - філія № 1, вул. П. Запорожця, 26; Оболонського району - вул. Тимошенка, 14; Печерського району - вул. Підвисоцького, 13; Подільського району - вул. Мостицька, 9; Святошинського району - вул. Симиренка, 10; Солом’янського району - вул. Гарматна, 36; Шевченківського району, вул. Саксаганського, 100.

Крім того, 20 жовтня з 9:00 до 15:00 отримати консультацію та обстежитись можна буде у Київському міському клінічному онкоцентрі на вул. Верховинна, 69. А також прийоми проводитимуться лікарями 20-21 жовтня з 9.00 до 15.00 у Київському міському консультативно-діагностичному центрі на вул. Кондратюка, 6.

Читайте такожЖінка має пройти генетичний скринінг, якщо її родичка мала рак молочної залози - експерт

За даними Міського наукового інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, у Києві зберігається тенденція до зростання захворюваності на пухлини молочної залози серед жінок, а смертність від раку молочної залози серед жінок у віці від 40 до 44 років випереджає всі інші причини.

Медики рекомендують жінкам після 40 років один раз на два роки робити мамографію (рентгенологічне обстеження молочної залози).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter