Тарган заліз у вухо чоловіка / Flickr/Sarah Camp

У Китаї чоловік страждав від болю у вусі. А коли він звернувся до лікарів, ті виявили у нього майже десяток тарганів. 24-річний чоловік, якого називають лише Лю, звернувся по допомогу до лікарні в провінції Гуандун на півдні Китаю.

 «Він сказав, що у нього сильно болить вухо. Ніби щось шкребе чи повзає всередині», - розповів отоларинголог Жон Ідзинь з лікарні міста Саньхе.

«Це створювало великий дискомфорт», - додав він.

Читайте такожЛюдські вуха визнали ідеальним "домом" для тарганів

Як пише Newsweek, сам пацієнт розповідав, що його родичі перед тим світили ліхтариком у вухо і побачили там великого жука. Лікар Жон оглянув вушний канал чоловіка і знайшов там дорослого таргана в оточені його новонародженого потомства. Комахи належали до виду рудих прусаків. За словами лікаря, він знайшов у вусі чоловіка понад 10 малих тарганів.

«Вони вже рухалися всередині», - сказав отоларинголог.

Лю розповів лікарям, що лишав їжу біля свого ліжка вночі. На думку доктора Цзянь Тенцзяня, це могло привабити комах.

Читайте такожЧерв 15 років їв мозок чоловіка, поки лікарі його не видалили

Дорослий тарган міг обрати вухо чоловіка як прийнятне для інкубації місце. Тому він заліз всередину. Медики за допомогою пінцета обережно вийняли дорослого таргана і його потомство з вуха пацієнта. В лікарні повідомили, що попри надзвичайний випадок, вухо Лю не сильно постраждало. Тож йому приписали курс антибіотиків й відправили додому.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram