Кількість дітей-біженців без супроводу дорослих зросла в п'ять разів - ООН

16:30, 19 травня 2017
Зарубіжні новини
79 0

Напередодні саміту Великої сімки в Італії в ЮНІСЕФ закликали світових лідерів прийняти План дій, який складається з шести пунктів.

Центр новин ООН


За останні сім років у п'ять разів зросла кількість дітей-біженців, що подорожують без супроводу дорослих, повідомляє Центр новин ООН.

Читайте такожВ Італії дітей-біженців віддаватимуть у прийомні сім'ї

За 2015 і 2016 роки в 80 країнах світу зареєстрували 300 тисяч юних шукачів притулку без батьків. Такі діти піддаються безлічі небезпек: їм загрожує насильство, сексуальні наруги і експлуатація, вони беззахисні перед торговцями людьми. Наприклад, на шляху до Італії 17-річна Мері з Нігерії зіткнулася з насильством і побоями: вона потрапила в рабство до торговця людьми, який три місяці тримав її в Лівії.

Напередодні саміту Великої сімки в Італії в ЮНІСЕФ закликали світових лідерів прийняти План дій, який складається з шести пунктів. Він передбачає захист дітей від насильства, відмова від ув'язнення дітей та поділу сімей, надання дітям-біженцям можливість вчитися, боротьбу з ксенофобією, а також усунення причин, які змушують дітей тікати у інші країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter