80 % антибіотиків у світі використовується в тваринництві - ВООЗ

12:02, 08 листопада 2017
Зарубіжні новини
507 0

Ліки накопичуються в м'ясі і потрапляють в організм людини, в результаті у людей розвивається стійкість до антибіотиків.

Ілюстрація REUTERS

80 відсотків антибіотиків у світі використовується у тваринницькому секторі. При цьому антибіотики часто дають абсолютно здоровим тваринам – щоб підтримати їх швидкий ріст та запобігти захворюванням.

Читайте такожВчені виявили нову небезпечну властивість антибіотиків

Читайте такожВсесвітній організації охорони здоров'я

«Резистентність до антибіотиків – серйозна загроза для громадської охорони здоров'я. У сформованій ситуації багато бактеріальних інфекцій більше не піддаються лікуванню. В якості прикладів можна навести інфекції сечовивідних шляхів, пневмонію, гонорею, туберкульоз і зараження крові. Іншими словами, існуючі антибіотики більше не можна вважати ефективними», - заявив представник ВООЗ Марк Шпренгер.

Експерти також нагадують, що антибіотики відіграють важливу роль у запобіганні супутніх інфекцій у ході лікування раку і пересадки внутрішніх органів.

Розвиток стійкості до антибіотиків, підсумовують у Всесвітній організації охорони здоров'я, в окремих випадках може коштувати людині життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter