Українка заразилася рідкісною хворобою внаслідок укусу комара / ua.depositphotos.com

В одному з медзакладів Луцька у пацієнтки видалили 20-сантиметрового паразита з пухлини у грудях. Про це повідомляє Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Гельмінта обстежили та виявили збудник дирофіляріозу. Як повідомляється, це третій випадок цього захворювання в області у поточному році. Зараження сталося внаслідок укусу комара.

Виявилося, що влітку жінка виїжджала в Польщу на сільськогосподарські роботи, де ймовірно і відбувся укус. Вже у вересні вона помітила  незначне неболюче ущільнення в ділянці молочної залози та звернулась за медичною допомогою. Як повідомляється, наразі хвора почувається задовільно.

Відео дня
фото Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб

Довідка УНІАН. Дирофіляріоз - небезпечне гельмінтозне захворювання собак і кішок (іноді - людей). Зараження відбувається через укус комарів, які разом з кров'ю переносять личинкоу гельмінта. 

Прояви захворювання залежать від локалізації паразита, в більшості випадків з’являється пухлина, пацієнти відчувають свербіння, відчуття руху під шкірою та відмічають міграцію гельмінта.

Вас також можуть зацікавити новини: