Комуністи хочуть зробити беку Добкіну й Кернесу

10:12, 23 лютого 2011
0 0

Александровська: подаємо до суду

Харків. 23 лютого. УНІАН. Харківський обком КПУ оскаржуватиме в суді встановлення пам’ятної дошки Йосипу Сліпому.

Про це в інтерв’ю кореспонденту УНІАН сказала 1-й секретар Харківського обкому КПУ, народний депутат України Алла АЛЕКСАНДРОВСЬКА.

«Компартія буде звертатися до суду з приводу незаконного встановлення дошки», - сказала А.АЛЕКСАНДРОВСЬКА.

Вона зауважила, що юристи збирають всі необхідні документи й найближчим часом направлять до адміністративного суду позов «за фактом прийняття топонімічною комісією незаконного рішення».

«Якби не було сподівань, ми би цього не робили», - сказала А.АЛЕКСАНДРОВСЬКА.

Як передавав УНІАН, 22 лютого в Харкові на будівлі ДАІ у Ленінському районі міста відкрили меморіальну дошку Патріарху Української греко-католицької церкви Йосипу Сліпому. В урочистій церемонії відкриття дошки взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло ДОБКІН, Харківський міський голова Геннадій КЕРНЕС, голова Львівської облдержадміністрації Михайло ЦИМБАЛЮК, Львівський міський голова Андрій САДОВИЙ, який є ініціатором відкриття дошки.

Церемонію відкриття та освячення пам’ятної дошки пікетували близько 50 активістів КПУ.

Довідка УНІАН. Меморіальна дошка Патріарху Йосипу Сліпому була встановлена у Харкові 2005 року під час з’їзду Світового конгресу українців на приміщенні колишньої пересильної в’язниці, яке зараз належить міліції Ленінського району Харкова. Після першого знищення у 2008 році дошка була відновлена за кошти Спілки української молоді та Фонду Гната Хоткевича.

Вдруге дошку було розбито 12 листопада 2010 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter