Ярославський сьогодні демонструє пропускну спроможність аеропорту «Харків»

12:51, 08 червня 2011
0 0

Розпочалося офіційне тестування

Харків. 8 червня. УНІАН. У Міжнародному аеропорту «Харків» розпочалося офіційне тестування пропускної спроможності нового пасажирського терміналу, передає кореспондент УНІАН.

У заході запланована участь віце-прем`єр-міністра - міністра інфраструктури України Бориса КОЛЕСНИКОВА.

В ході тестування протягом години всі служби аеропорту повинні пропустити 1300 пасажирів.

Під час тесту також будуть відпрацьовані основні маршрути руху пасажирів у новому терміналі аеропорту, організаційні заходи щодо перевезення великих груп уболівальників, будуть визначені основні маршрути руху уболівальників з використанням усіх видів пасажирського транспорту, відпрацьовані диспетчерські графіки руху наземного транспорту і заходу щодо забезпечення безпеки пасажирів.

«Буде прохід необхідної кількості людей, покажемо, як аеропорт працює в максимальне навантаження. Має пройти 1300 осіб на годину», - сказав, коментуючи подію, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 Олександр ЯРОСЛАВСЬКИЙ.

Як повідомляв УНІАН, 27 квітня ц.г. у міжнародному аеропорту «Харків» відбувся передтест пропускної спроможності нового пасажирського терміналу. Заходи пройшло в рамках підготовки об`єкту до прийому уболівальників Євро-2012.

За оцінками організаторів заходу, передтест пройшов успішно, хронометраж підтвердив готовність Харківського аеропорту до фінального тестування.

Довідка УНІАН. Міжнародний аеропорт «Харків» - один з найважливіших об`єктів столиці Слобожанщини, який реконструюються в рамках підготовки до проведення фінальних ігор чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Проект стартував 1 квітня 2008 року, коли компанія «Нью Системс АМ» (група DCH, президент - український бізнесмен, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 Олександр ЯРОСЛАВСЬКИЙ) виграла конкурс на оренду цілісного майнового комплексу Харківського аеропорту.

Новий пасажирський термінал міжнародного аеропорту «Харків» був відкритий 28 серпня 2010 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter