16 червня по всій Україні буде тепло / фото pixabay

У неділю, 16 червня, температура на заході України підвищиться до комфортних позначок. На решті території температура залишиться без істотних змін, тільки на півдні стане трохи свіжіше, а дощі та грози триватимуть. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

На заході України невеликі дощі сьогодні ймовірні тільки в Хмельницькій області. На решті території збережеться суха та малохмарна погода з температурою +23°...+25°.

На півночі України триватимуть дощі та грози. Температура буде такою самою, як і на заході, +23°...+25°.

Відео дня

На жителів сходу країни чекає невелика хмарність. Повсюдно очікуються грози, місцями - дощі. У Харківській області буде +24°, у Донецькій +26°, а в Луганській повітря прогріється до +29°.

У центральних областях сьогодні також будуть дощі, зливи та місцями грози. Стовпчики термометрів тут покажуть +22°...+24°.

На півдні України температура трохи знизиться до комфортних +21°...+25°. Тут очікується невелика хмарність, дощі та грози.

16 червня по всій Україні буде комфортна температура / фото УНІАН

Прикмети погоди 16 червня

Якщо вітер дме з півдня - ярим гарний ріст, з північного заходу - до негоди та мокрого літа, зі сходу - на хвороби. Якщо дощ іде весь день, то буде багато грибів.

Вас також можуть зацікавити новини: