Незабаром в Україні стане тепліше / фото Jonathan Sautter / Pixabay

У четвер, 25 квітня, опадів в Україні стане менше, а надалі очікується потепління до +26 градусів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

"У четвер дощі ймовірні в західних областях та на Сумщині і Харківщині. На решті території України завтра опадів не очікується", - каже Наталка Діденко.

Температура повітря, за ёё словами, розподілиться цікаво. На заході очікується найхолодніша погода, вдень +9...+13 градусів. У північних областях буде від +17 до +22 градусів. У центральній частині +20...+23, лише на Вінниччині свіжіше, близько +17 градусів. На сході повітря прогріється до +22...+26 градусів. На півдні стовпчики термометрів покажуть +18...+24, а в Криму буде до +26 градусів.

Відео дня

У Києві завтра, за даними Наталки Діденко, очікується  просвіток з дощами та потепління до +18...+20 градусів.

"Надалі вже повинна бути людська погода, тепло, десь +15...+22, на сході до +24...+26 градусів. Із коливаннями, звичайно", - повідомила експерт з погоди.

Коли до України повернеться справжнє весняне тепло - прогноз

За даними Укргідрометцентру, з 27 квітня заморозки підуть геть. У більшості областей вдень повітря прогріється до +21°. Тільки на заході ще буде свіжіше, до +17°.На півдні та сході очікується до +13° вночі й до +25° вдень.

Вас також можуть зацікавити новини: