Володимир Зеленський і Реджеп Таїп Ердоган / REUTERS

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом, у ході якої сторони домовилися до кінця поточного року провести у Києві засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, сторони підкреслили налаштованість на подальше посилення співпраці в усіх напрямах, що становлять обопільний інтерес.

Читайте такожЕрдоган натякнув на цікавість Туреччини до військових літаків Росії

«У розвиток домовленостей, досягнутих сторонами під час офіційного візиту президента України до Турецької Республіки 7-8 серпня поточного року, Володимир Зеленський та Реджеп Таїп Ердоган обговорили плани стосовно проведення у Києві до кінця поточного року чергового засідання Стратегічної ради високого рівня», - йдеться у повідомленні.

Крім того, президент Туреччини поінформував про результати свого нещодавнього візиту до РФ. У цьому контексті турецький лідер підтвердив незмінність підтримки з боку Анкари суверенітету й територіальної цілісності України.

Як повідомляв УНІАН, 7 серпня в Анкарі відбулася зустріч президентів України та Туреччини Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана.