Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

Аваков пропонує на три місяці зупинити роботу судів в Україні

Глава МВС Арсен Аваков пропонує на три місяці зупинити роботу судів в Україні для формування нової судової системи.

Аваков предложил радикально реформировать судебный корпус в стране / УНИАН
Аваков запропонував радикально реформувати судовий корпус в країні / УНІАН

Про це написав на своїй сторінці в Facebook.

"Жодна реформа МВС і поліції (ми її правильно, хоч і болісно, але проводимо і проведемо!) – не допоможе змінити реальний стан речей у правоохоронній сфері. Без радикальної зміни в системі прокуратури і судів, зміни рівня довіри людей до прокуратури і судів – нічого не вийде! Всі недавні закони і проекти змін до законів щодо суддів, на мою думку – на жаль, напівзаходи – які не змінять нічого! В тому числі і останній конституційний проект", - написав Аваков.

Корбан: Депутати від УКРОПу не підтримують змін до Конституції щодо судової системи

На його думку, необхідно повернутися до радикального проекту, на якому наполягав свого часу «Народний фронт», але не отримав підтримки.

"Тоді йшлося про повну(!) заміну суддівського корпусу. Повного перезавантаження – з новим набором, професійним конкурсом і реальною зовнішньою атестацією нинішнього суддівського корпусу. Пропонувалося вибудовувати нові суди паралельно, поки старі будуть працювати. Я ж прихильник ще більш жорсткого процесу. Ніхто, вже вибачте, не помре - і всі зрозуміють і погодяться, якщо в країні не буде функціонувати судове правосуддя протягом трьох місяців формування нових судів", - написав Аваков.

На його думку, якщо люди будуть розуміти, що відбувається процес реальних змін і очищення, то "погодяться потерпіти".

"Прийняти всі необхідні законодавчі акти на перехідний період - від продовження процесуальних строків до порядку розгляду справ і – амба – локаут! – перезавантаження на три місяці. Всі пішли на конкурс – прийде новий суд!", - зазначив глава МВС.

Як повідомляв УНІАН, захисники лідера політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Геннадія Корбана заявляють про відсутність правосуддя в країні і залежності судової системи.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку