Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Байден: успішна боротьба України з корупцією позбавить Росію інструменту зовнішньополітичного впливу

Співпраця та конкуренція США з Росією будуть співіснувати пліч-о-пліч у закордонній політиці США, а уявлення, що відносини між Вашингтоном та Московою будуть вичерпуватись до кінця або виключно конкуренцією, або суто співпрацею є недалекоглядним та згубним.

REUTERS
REUTERS

Про це віце-президент США Джо Байден заявив у ході промови в американській аналітичній установі Центр нової американської безпеки (CNAS), передає Голос Америки.

«Щодо Росії наш підхід, за умов його вірної імплементації, відзначається складною сумішшю просунутого стримування, стратегічної стабільності і, звісно, необхідної співпраці», - відзначив Байден, прирівнявши підхід США до стосунків з Росією до того, як Вашингтон підходить до відносин із Китаєм.

США планують виділити Україні 220 мільйонів доларів - Байден

«Разом з нашими партнерами та союзниками, зокрема у Європі, ми примусили Росію реально поплатитись за її абсолютну, відкриту агресію щодо України. Росія має виконати свої забов'язання щодо Мінських угод. Від цього не можна відступити. Санкції повинні залишатись у силі аж до виконання Мінських угод», - сказав віце-президент США.

Байден також наголосив на допомозі, яку Україна отримує від США для запровадження важливих реформ та викорінення корупції.

«Це нелегко. Корупція всеохопна у всіх тих в лапках "колишніх радянських республіках". Але примушуючи їх, навіть не так ...силуючи їх, ба ні переконуючи їх - і все відбувається саме у такому порядку - нам вдається позбавити Росію значного інструменту закордонної політики, яким вона настільки успішно користувалась», - відзначив Байден.

ЄС і ООН запустили проект поліпшення якості роботи Верховної Ради вартістю 1,3 мільйона євро

Слова Байдена стосовно України прозвучали за кілька днів після завершення візиту до США прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, у ході якого відбулась зустріч українського урядовця із віце-президентом США.

Загалом промова Байдена стосувалась головних міжнародних викликів та можливостей, які успадкує наступна президентська адміністрація США. У ході промови Байден розкритикував деякі із гасел та заяв передвиборчої кампанії мільярдера Дональда Трампа. При цьому ім'я політика не згадувалось.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку