Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

БЮТ святкує перемогу над криміналом

Блок вважає скасування депутатської недоторканності своєю заслугою

“Скасування депутатської недоторканності депутатів місцевих рад свідчить, що вже сьогодні Блок Юлії Тимошенко виконує взяті передвиборчі зобов’язання”, - йдеться в заяві БЮТ, переданій УНІАН прес-службою блоку.

“Голосування у Верховній Раді України, - говориться далі в документі, - продемонструвало, що наполеглива і послідовна позиція БЮТ, спрямована на недопущення криміналу у законодавчу гілку влади та проти створення майже 300 тисячної касти „недоторканних” чиновників, завершилася перемогою всього суспільства”.

У заяві також нагадується, що ”саме справедливість і рівність перед законом були одним із головних лозунгів парламентської виборчої кампанії БЮТ”.

“Підтримка парламентом ініціативи фракції БЮТ стала важливим кроком утвердження принципів демократії і громадянського суспільства. Сьогодні виборці отримали переконливий доказ того, що вони зробили правильний вибір, віддавши свої голоси за нашу політичну силу, яка і надалі послідовно виконуватиме взяті на себе зобов’язання перед українським народом”, - наголошується в заяві блоку.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Ухваленим законом передбачається виключити п. 7 ст. 30 з Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яка дозволяє порушити кримінальну справу проти депутата місцевої ради лише після рішення відповідної ради.

 

 

Сторони також обговорять перспективи подальшого розвитку відносин Україна-НАТО.

Крім того, Б.Тарасюк візьме участь у роботі конференції «Трансформація НАТО – зустрічаючи нові кордони безпеки», яку організовує болгарський центр дослідження демократій.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку