
Про це він сказав в ефірі "5 каналу".
"Я скажу своє особисте враження, я думаю, що ми все-таки зможемо продовжити ці санкції", - заявив Лінкявічюс і додав, що існує багато причин для прийняття такого рішення.
При цьому він вважає, що з боку США щодо подальшої долі запроваджених санкцій проглядається невизначеність. За його словами, цей "перехідний процес начебто додає європейським рядам згуртованості".
"Я відчуваю це в наших дискусіях", - додав литовський міністр.
Також він зазначив, що запроваджені санкції були пов'язані з певними критеріями, маючи на увазі виконання Мінських угод. Глава МЗС Литви сказав, що на останньому засіданні Ради ЄС з питань закордонних справ, яке відбулося 6 лютого, ці питання обговорювалися, і всі ці критерії зберігають актуальність.
"Ми просто повинні поважати самі себе і свої рішення. Так що об'єктивних причин для перегляду цієї політики сьогодні немає", - заявив Лінкявічюс.
"Як буде післязавтра, ми цього не знаємо, але сьогодні цього немає. І тому я сподіваюся, що коли прийде березень і далі, коли будемо переглядати індивідуальні санкції, економічні, вже не кажучи про санкції, які запроваджено щодо Криму – там взагалі немає причин їх знімати – ми повинні так продовжити. Я так сподіваюся, незважаючи на те, які рішення будуть прийняті за океаном", - заявив він.
Як повідомляв УНІАН, за даними Bloomberg з посиланням на декількох високопоставлених чиновників Європейського Союзу, ЄС до середини березня продовжить економічні санкції проти Росії ще на півроку стосовно більш як 100 росіян і українців, насамперед в частині заморожування активів бізнесменів, близьких до президента РФ Володимира Путіна, незважаючи на прагнення США поліпшити російсько-американські відносини.