Більдт: у політиків Європи є серйозні питання до справи щодо Тимошенко

11:20, 02 лютого 2011
Політика
5242 0

Шведський міністр коментує рішення ГПУ

Міністр закордонних справ Швеції Карл БІЛЬДТ вважає неприпустимим факт заборони лідеру партії «Батьківщина» Юлії ТИМОШЕНКО поїхати до Брюсселя.

Про це він заявив власному кореспонденту УНІАН у Брюсселі на урочистому зібранні з нагоди 50-річчя Асоціації європейських студентів-демократів.

“Той факт, що їй було заборонено приїхати, звичайно, є неприпустимим”, - сказав міністр.

“Це не було б можливим у жодній європейській країні в тих умовах, які я можу бачити”, - додав К.БІЛЬДТ.

За його словами, у політиків Європи є “серйозні питання” до справи щодо Ю.ТИМОШЕНКО. “Ми говорили владі у Києві досить багато, що ми вважаємо, що є дуже серйозні питання щодо цього”, - сказав він.

Міністр також зауважив, що має суттєві підозри стосовно політичного підґрунтя у справі Ю.ТИМОШЕНКО. “Підозри тут є, це – абсолютна правда”, - сказав К.БІЛЬДТ.

Як повідомляв УНІАН, Генеральна прокуратура відмовила Ю.ТИМОШЕНКО у можливості відвідати Брюссель, де вона планувала провести ряд зустрічей, зокрема, з Президентом Європарламенту Єжи БУЗЕКОМ.

За інформацією Відділу зв`язків із ЗМІ Генпрокуратури, слідчий мотивував свою відмову тим, що на вказаний час призначені слідчі дії у справі. Крім того, є оперативні дані про те, що Ю.ТИМОШЕНКО має намір скористатися поїздкою за кордон, щоб залишити Україну і ухилитися від слідства, наголошувалося в повідомленні Генпрокуратури.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter