Світовий конґрес українців надіслав лист до керівників міжнародних організацій із закликом значно посилити тиск на владні структури України задля забезпечення поваги до прав людини, демократії та вільних і чесних виборів, дотримання Україною своїх міжнародних зобов’язань і виконання вимог резолюції Європарламенту від 9 червня про ситуацію в Україні "Справи Юлії ТИМОШЕНКО та інших членів колишнього уряду”.

Про це УНІАН повідомили у СКУ.

У листі від 17 червня, повідомляють у СКУ, звертається увага міжнародної спільноти на роль України як представника Європи у виконанні таких зобов’язань, як нинішнє головування у Комітеті міністрів Ради Європи, проведення наступного року Євро-2012 та головування у 2013 році в Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

СКУ наголошує на необхідності дотримання Україною своїх міжнародних зобов’язань та виконання вищезгаданої резолюції Європарламенту.

Копії листа було надіслано Президенту Віктору ЯНУКОВИЧУ та Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні КАРПАЧОВІЙ.

Також СКУ закликає Президента України припинити застосування в Україні «кримінального правосуддя як засобу досягнення політичних цілей та забезпечити виконання вимог Європейського Парламенту, про які він заявив».

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram