Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Федералізм загрожує Україні втратою незалежності - голова Донецької ОДА

Підштовхування до федералізму загрожує Україні втратою незалежності, вважає голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький.

Андрей Шишацкий
Андрій Шишацький висловився рішуче проти федералізму

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

«Я вважаю безвідповідальними будь-які заяви щодо сепаратизму і федералізму», - сказав губернатор, оцінюючи нинішню складну політичну ситуацію в Україні.

При цьому він додав: «Ми разом (всією країною) повинні вибиратися, і потім у спокійній, добрій атмосфері вже про щось міркувати. Федералізм хороший для сильних держав, таких як Федеральна Республіка Німеччина. А ми зараз не можемо собі дозволити грати у федералізм. Це все може погано закінчитися, аж до втрати незалежності».

СБУ розслідуватиме сепаратистські заяви у Криму Як повідомляв УНІАН, у Донецькій області на вимогу прокуратури Новоазовська районна рада 7 лютого скасувала своє рішення, що містить заклик закріпити в Конституції федеральний статус України. У прокуратурі пояснили, що депутати органів місцевого самоврядування порушили норми Конституції, а саме - статті 19 і 140, і вийшли за межі своїх повноважень.

Раніше Новоазовською районною радою було ухвалено рішення, яким затверджено текст звернення депутатів до керівництва країни. У зверненні, зокрема, міститься заклик до місцевих рад інших регіонів виступити з ініціативою про спільне звернення до Верховної Ради, в якому повинна міститися вимога закріпити федеральний статус у Конституції, а також заклик до уряду про припинення фінансування тих регіонів, де були захоплені органи влади.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку