В области ливни затопили 751 жилой дом / фото УНИАН

Таке рішення було прийнято на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте такожНа Львівщині за минулі три доби випало майже 200 відсотків місячної норми опадів – ОДА

За словами директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної держадміністрації Олексія Титаренка, від негоди постраждали 115 населених пунктів на території 10 районів і 3 міста обласного значення. Зокрема, були знеструмлені 82та порушено газопостачання 30 населених пунктів, затоплений 751 житловий будинок, підтоплено 3 160 будівель і 9 350 присадибних ділянок. Підмите земляне полотно і дорожнє покриття на 62 ділянках автомобільних доріг загального значення протяжністю 15 043 м, пошкоджено 41 автомобільний міст і зруйнованозалізобетонний міст.

За інформацією керівників інших профільних служб, за попередніми підрахунками, загальний збиток, заподіяний автомобільним дорогам, становить понад 16 млн грн; об'єктам водного господарства - понад 50 млн грн; посівам сільгоспкультур - більше 2,6 млн грн.

Для усунення наслідків стихії в області Держводагентство вже виділило 9 млн грн. Після детального аналізу травневого паводку агентство направило ці кошти на будівництво та ремонт об'єктів водного господарства в області.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram