Сили АТО надали чергові докази поставки Росією зброї для бойовиків (фото)

15:45, 23 червня 2014
Політика
0 0

Сили АТО сьогодні отримали черговий доказ фактичної підтримки дій бойовиків, які проводять диверсійно-розвідувальну діяльність на сході України.

Докази походження зброї терористів / facebook.com/vladislav.seleznev.94

Внаслідок проведення контрдиверсійних дій підрозділами АТО була виявлена засідка бойовиків та знайдено чергові докази фактичної підтримки дій бойовиків.

Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов на своїй сторінці у Facebook.

"Професійно підготовлена та забезпечена в інженерному плані засідка дозволяє стверджувати, що облаштуванням позиції займались військові професіонали. Грамотно розставлені розтяжки із застосуванням бойових гранат мали б убезпечити бойовиків від несподіваного нападу", - пише він.

Читайте такожДещиця: Ми вже воюємо [з РФ]. На Сході України – далеко не гібридна війна

Селезньов зазначає, що "трофеями" українських військовослужбовців стали РПГ-26, кілька гранат РГД-5, магазини з набоями, в тому числі для снайперської гвинтівки 7,62 мм з бронебійним патроном типу Б-32, який спроможний долати сучасні бронежилети.

"Номенклатура та рік виготовлення зброї та боєприпасів дозволяє стверджувати,що захоплена у бойовиків зброя має російське походження, - заявляє речник АТО. - Окрім того, разом із боєприпасами знайдено пломбу Федеральної митної служби Россійської Федерації".

Пломба ФТС Росії / facebook.com/vladislav.seleznev.94

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter