Кличко

Лідер УДАРу, мер Києва Віталій Кличко найбільш ефективно реагує на загрозу коронавірусу. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» серед киян 10-11 квітня.

Так, 49% мешканців столиці вважають, що Кличко ефективно бореться з пандемією. Водночас 29% опитаних вважають ефективними дії президента України, і лише 18% позитивно оцінили дії прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

У рейтингу довіри до політиків перше місце посідає Віталій Кличко - меру столиці довіряють 56% киян. Володимиру Зеленському – 43% опитаних, Володимиру Гройсману – 34%, Петру Порошенку – 33%, Дмитру Разумкову – 33%, Юлії Тимошенко – 21%, Юрію Бойку – 15%, Денису Шмигалю – 14%.

Дослідження було проведене 10-11 квітня 2021 року методом телефонного опитування з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія – мешканці Києва від 18 років і старше, вибірка репрезентативна за віком, статтю. Помилка репрезентативності не більше 2.8%.

Раніше стало відомо, що 72% киян підтримують введення Кличком локдауну у Києві, а 69% виступили за його продовження.

Нагадаємо, Віталій Кличко закликав уряд дати киянам можливість лікуватись у відомчих лікарнях та оголосити загальнонаціональний локдаун.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram