фото УНІАН

Екс-очільник МЗС Павло Клімкін увійшов до складу Наглядової Ради фонду “Повернись живим”.

Він та засновник фонду Віталій Дейнега стали першими з членів Наглядової ради, про яких відомо наразі. Ще чотирьох її членів буде представлено найближчими днями.

За словами Дейнеги, Павло Клімкін уже майже півроку активно залучений у роботу організації.

“Від стратегічних сесій до конфліктних перемовин, від консультацій за чашкою кави до виснажливих 12-годинних зустрічей – він кожного разу був на висоті й, сам того не розуміючи, кожною дією демонстрував вірність цінностям фонду”, – сказав засновник Фонду та голова Наглядової ради Віталій Дейнега.

“Ми маємо перемогти. "Повернись живим" це про тих, хто допомагає перемагати. Я ніколи не бачив навколо Фонду людей, які б просто робили свою справу. Жодного, оскільки для всіх це історія їхнього життя та боротьби. Дуже пишаюся, що мені випав шанс стати частиною цієї історії – це велика честь та ще більша відповідальність. Дякую за те, що працюватиму в такій команді, – заявив член Наглядової ради Павло Клімкін.

Також 23 листопада 2020 року Фонд повідомив про зміну керівництва. Наглядова рада призначила директором ексочільника аналітичного відділу організації, ветерана Тараса Чмута.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram