Олексій Чернишов / фото УНІАН

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов може очолити уряд після відставки прем'єр-міністра Дениса Шмигаля восени поточного року. Таку думку висловив блогер Михайло Шнайдер.  

"Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків за три роки. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Це забезпечить створення сотень тисяч робочих місць і залучення міжнародних інвестицій. І відверто кажучи, Чернишов один з найефективніших міністрів на сьогоднішній день", - написав блогер. 

За його словами, він давно спостерігає за діяльністю міністра. 

"І бачу мінімум піару і самозамилування. А замість цього - максимум ефективності та результативності. На відміну від того ж, Любченка, якого звинувачував у корупції Саакашвілі. До речі, ходять чутки про те, що Шмигаль до осені може піти з посади, а Чернишов - кандидат у прем'єр-міністри. Як на мене, це хороший вибір. Сподіваюся, в ОП [Офісі Президента] така ж думка. Ну а суспільство, обов'язково це підтримає", - написав блогер. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що кандидатуру першого віце-прем'єр-міністра і міністра економіки Олексія Любченка більше не розглядають як претендента на посаду прем'єр-міністра після можливої відставки Дениса Шмигаля восени і переформатування уряду.

Йшлося про те, що Чернишова називали одним з кандидатів у прем'єри ще взимку, коли Любченко працював у ДПС. "По одному з варіантів, який обговорюється, восени, разом з відставкою ще однієї партії міністрів (імовірно, Денис Малюська, а також хтось із "соціального" блоку), Чернишов може стати другим першим віце-прем'єром з перспективою замінити Дениса Шмигаля, або ж екс-главу податкової позбавлять цього статусу і залишать йому тільки Мінекономіки", - йдеться в повідомленні.