Володимир Путін / фото REUTERS

Російський правозахисник Марк Фейгін припустив, що Путіна ховають у бункері, щоб не лякати народ хворим виглядом диктатора. Адвокат також не вірить, що президент РФ здійснить візит на Донбас.

"Ні, нікуди він не поїде. Вони в кращому випадку десь під Луганськом побудують який-небудь там окопчик і приведуть підставних людей. Зобразять на пару хвилин його зустріч з масами. Не буде нічого, все обман. Чим небезпечно було зустрітися з матерями військовослужбовців? Ну ось чому б не привести було не фейкових якихось тіток з адміністрації, а реальних матерів? Скрізь махінації", - говорить Фейгін.

Адвокат зазначив, що Зеленський їздив на передову, а Путін - "просто боягузлива людина".

"Зеленський приїжджає до солдатів, нагороджує їх, приїжджає в Херсон, зустрічають його жителі Херсона, не якісь підставні люди, а реальні жителі міста. Путіну це не дано. Він - боягузлива людина, по-перше. Він дійсно дуже несміливий. Ну він так фізично прямо несміливий, боягузливий чоловік. А, по-друге, дивіться: що показати? Я вже не раз говорив, що реальний Путін - зморщений дідок на восьмому десятку. З подагрою пальців. З усякими іншими захворюваннями. Його вирішили ізолювати, щоб не лякати людей", - сказав Фейгін. 

Правозахисник підкреслив, що справжнього Путіна не хочуть показувати російським солдатам, тому що у них пропаде бажання вмирати в окопах.

"Ефект від зустрічі з Путіним буде, м'яко кажучи, сумнівний. Особливо якщо його супроводжуватиме людина з валізкою, при чому неядерною", - переконаний адвокат.

Раніше була інформація про гігантську мережу секретних бункерів, розташованих від Москви до Уралу.

Вас також можуть зацікавити новини: