Байдена обрано президентом США / фото REUTERS

Обраний президентом США Джо Байден, на відміну від чинного президента Дональда Трампа, значно глибше занурений в український контекст, і він розуміє, що відбувається в Україні.

Таку думку висловив директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко в ефірі телеканалу «Україна 24». Він вважає, що американська політика щодо України навряд чи зазнаватиме суттєвих змін.

Читайте також"Добре знає про агресію РФ в Україні": екс-посол розповів про кандидата на пост держсекретаря США

«Політика США (щодо України – ред.) навряд чи буде зазнавати занадто різких змін. Ми сподіваємося, що стримування Росії набуде більш чітких вагомих форм, зокрема і форми підтримки Збройних сил України. Байден, на відміну від Трампа, значно глибше занурений в український контекст, він розуміє, що тут відбувається», - заявив експерт.

Він наголосив, що Україна нікому не потрібна, крім як сама собі, але інтереси України і США можуть співпадати.

«Навряд чи США зацікавлені в посиленні російського впливу в Україні, в посиленні тиску Росії на Україну. Тому ми маємо шанс, що допомога (Україні – ред.) буде збільшена, і тут риторика демократична протягом усього правління Трампа дає нам такі сподівання. Але, знову ж таки, треба в цих очікуваннях бути обережними і не надто на них розраховувати», - зазначив Кочевенко.  

Вибори президента США-2020

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram