13-14 квітня відбудеться чергове засідання ТКГ / фото УНІАН

Українська делегація у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей повідомила порядок денний наступних переговорів, що відбудуться 13-14 квітня.

Про це йдеться у повідомленні Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі у Facebook.

Читайте такожКравчук виступає за перенесення переговорів ТКГ з Мінська до Польщі

Чергові засідання ТКГ в режимі відеоконференцій заплановані за таким графіком 13 квітня - відеоконференції робочих груп з безпеки, політичних питань, гуманітарної робочої групи, економічної робочої групи, 14 квітня - відеоконференція загального засідання ТКГ.

Зазначається, що до порядку денного включено питання про порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ; імплементація Мінських угод і підсумків Паризького саміту; забезпечення безпеки «в зоні конфлікту», дотримання режиму припинення вогню; а також продовження розробки плану спільних кроків з виконання Мінських угод.

Окрім того, учасники зустрічей обговорять відновлення роботи КПВВ і відкриття нових пропускних пунктів у Золотому і Щасті; обмін утримуваними особами; повний і безумовний доступ міжнародних організацій і відновлення соціально-економічних зв'язків через лінію розмежування.

"Наразі продовжуються консультації на рівні політичних радників "норманської четвірки", мета яких - повернутися до суворого дотримання сторонами повного та всеосяжного режиму припинення вогню", - наголошується у повідомленні.

Також сказано, що міжнародні партнери України підтримують цей напрямок української політики.

Засідання ТКГ

  • Попереднє засідання ТКГ відбулось 7 квітня. Це було екстрене засідання, скликане на прохання української сторони через загострення ситуації на фронті і загибель кількох бійців Об’єднаних сил.
  • Українська сторона повідомила, що учасники засідання на словах підтвердили відданість режиму припинення вогню, але відповідну письмову заяву не ухвалили через позицію Російської Федерації.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram