Ігор Палиця

Політика держави призводить до того, що морегосподарський комплекс України поступово стає неконкурентоспроможним в Чорноморському басейні.

Про це лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця заявив під час знайомства з потужностями Миколаївського комбінату хлібопродуктів.

«Це роблять або ідіоти, або шпигуни», − наголосив він.

За словами політика, проблема полягає в небажанні розвивати транспортний потенціал.

«У 2014 році, ще коли я був губернатором в Одесі, ми билися за те, щоб знизити залізничні тарифи на транзитні перевезення, знизити збори АМПУ й портові збори. Бо Україна стала неконкурентоспроможною. Але нас ніхто не чув. Складається враження, що люди, які сьогодні очолюють і до цього очолювали Укрзалізницю, Міністерство транспорту, які ставали президентами, роблять усе, щоб Україну викинули з транзитного ринку. Бо раніше через Україну, через порти в Миколаєві, Южному, Одесі й Чорноморську, ішли вантажі з багатьох країн. І Україна отримувала великі гроші. Сьогодні ці порти вмирають. Лишилося тільки зерно. А тарифи так ніхто й не знижує. Тому це або ідіоти, або шпигуни не нашої держави, які роблять усе, щоб Україна була неконкурентна!» − заявив Ігор Палиця. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram