Зеленський розпорядився підготувати законопроект щодо корінних народів України / фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що в Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу.

Читайте такожНастане день, коли Крим повернеться до України: Зеленський звернувся до українців

Про це повідомляється у Telegram-каналі Офісу президента.

З нагоди Міжнародного дня корінних народів світу глава держави зауважив, що в Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного. «Врегулювання цього питання назріло давно, і ми нарешті маємо поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати - обов’язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму», - переконаний Зеленський.

Він наголосив, що з початком тимчасової окупації Криму Росією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в Україні стало ще актуальнішим. «Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині - в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України», - додав Зеленський.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram