Приблизно 50 людей пройшли колоною до вокзалу зі скверу біля бульвару Леніна \ УНІАН

В окупованому Сімферополі співробітники МВС Росії і Росгвардії попросили розійтися учасників зборів біля пам'ятного знака жертвам депортації кримських татар на залізничному вокзалі.

Читайте також75 років від початку депортації: сьогодні в Україні вшановують жертв геноциду кримськотатарського народу (фоторепортаж)

Як пише Крим.Реалії, учасників мітингу попередили про відповідальність за "несанкціонований публічний захід".

Наприкінці заходу виник невеликий конфлікт між активістами і співробітниками правоохоронних органів Росії. Після короткої словесної перепалки люди почали розходитися.

Траурний захід, присвячений Дню пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу, завершився біля пам'ятного каменя безпосередньо на залізничному вокзалі, звідки відправляли вагони з людьми у 1944 році.

Приблизно 50 людей пройшли колоною до вокзалу зі скверу біля бульвару Леніна, багато з національною символікою. Біля каменю присутні прочитали молитву, кілька живих свідків депортації розповіли про свій досвід і закликали не забувати про загиблих.

Активістка Українського культурного центру в Криму Олена Попова, яка поклала квіти до пам'ятника на залізничному вокзалі, повідомила виданню, що невідомі прибрали з пам'ятника прапор України.

Видання також повідомляє, що в Москві у суботу проходять одиночні пікети на підтримку кримських татар.