Вартість послуг варіювалася від 800 гривень до 3 тисяч гривень на годину / фото kv.npu.gov.ua

Правоохоронці затримали банду організаторів мережі борделів на території Києва та області.

Як повідомили у Відділі комунікації поліції в Київській області, під час досудового розслідування правоохоронці викрили та припинили діяльність незаконної "фірми", яка здійснювала діяльність у сфері надання послуг сексуального характеру за грошову винагороду на території столиці та області.

Зазначається, що організаторами виявилися жінка під конспіративним іменем "Рената" та її співмешканець, які забезпечували діяльність "бізнесу", контролювали свій "робочий штат", що налічував майже 20 осіб, серед яких диспетчери, які приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера, адміністратори на "притонах", де працювали повії, водії-таксисти, які перевозили дівчат на визначені адреси та забезпечували охорону повіям в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтом.

Організаторами виявилися жінка під конспіративним ім'ям "Рената" і її співмешканець / фото kv.npu.gov.ua

У поліції розповіли, що підбором кадрів займався чоловік на прізвисько "Тимур". Він проводив з кандидатками співбесіду, розповідав умови праці по різним напрямах роботи, встановлював заробітну платню, про що потім звітував своєму "керівництву".

Диспетчери-оператори, які працювали позмінно, приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номера з приводу надання послуг сексуального характеру, розповідали про послуги, які надаються за гроші, цінову політику "фірми", пропонували додаткові послуги. Також вони підтримували роботу сайту, де розміщувалась інформація про дівчат-повій та їхні фото.

Читайте такожСекс-МакДрайв: у Берліні запропонували відкрити бордель швидкого обслуговування

Вартість послуг варіювалась від 800 гривень до 3 тисяч гривень за годину. За оперативними відомостями, щоденний грошовий оборот коштів становив близько 70-100 тисяч гривень.

За словами керівника управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини Богдана Лобка, в ніч на 4 жовтня працівники оперативного підрозділу спільно зі співробітниками Генерального слідчого управління Нацполіції провели 22 санкціонованих обшуки за місцями утримання місць розпусти, де надавалися сексуальні послуги. У дев’яти салонах, розташованих в центрі міста Києва, викрито 50 повій та 8 адміністраторів. Крім того, затримано 6 операторів, які приймали дзвінки на рекламні номера та здійснювали переписку з потенційними клієнтами.

У дев'яти салонах, розташованих в центрі міста Києва, викрито 50 повій / фото kv.npu.gov.ua

"Також проведені обшуки за місцем проживання фігурантів, які причетні до вчинення злочину. В ході проведення обшуків затримано організаторів, виявлено та вилучено документацію, графіки чергувань, прайси, візитки, мобільні телефони та інші речі, що свідчать про організацію надання сексуальних послуг за грошову винагороду. Поліція вилучила кошти в національній та іноземній валюті, отриманні злочинним шляхом", - додали в поліції.

На даний час вирішується питання повідомлення про підозру вказаним особам у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу для них.

Відео: Поліція Київщини

Нагадаємо, раніше в Дніпрі розшукали та затримали підозрювану в ;сутенерстві жінку, яка переховувалася від слідства понад два років.