этот материал доступен на русском

У МОЗ пояснили, чому евакуйовані з Китаю у Нові Санжари українці не становлять небезпеки

16:45, 21 лютого 2020
Суспільство
340 0
REUTERS

Заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль пояснив, що евакуйовані з Китаю українці та іноземці, які проходять обсервацію у медичному центрі в Нових Санжарах, не становлять небезпеки для місцевих жителів через те, що весь посуд та стічні води на території закладу належним чином обробляються відповідно до санітарних норм.

Читайте такожУ страху очі великі. Три міфи про евакуацію українців з Китаю

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу в Києві.

«Наші громадяни потрапили нарешті в Україну, усі вони є здорові, вони пройшли обстеження там, всередині обсерваційного закладу, і якихось ознак небезпеки чи ознак захворювання в жодної людини немає – ні в громадян України, ні в громадян інших країн», - наголосив Коваль.

За словами Коваля, людей, які перебувають на обсервації, забезпечують харчуванням тричі на день. «Їжу готує інша організація, яка за принципом кейтерінгу забезпечує всіх людей харчами. Їдять люди з одноразового посуду, цей посуд належним чином обробляється відповідно до санітарних норм перед утилізацією», - сказав він.

«Заклад має окреме водопостачання, окрему відокремлену систему каналізації, та стічні води оброблюються також відповідно до санітарних норм, які притаманні для закладу надання медичної допомоги при інфекційних захворювань», - зауважив заступник міністра.

Тому, за словами Коваля, «жодної небезпеки для оточуючих ці люди не становлять».

Як повідомляв УНІАН, протягом 14 днів люди перебуватимуть у медцентрі «Нові Санжари» в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарно-епідемічного контролю і безпеки. Разом з евакуйованими з Китаю громадянами в обсервації перебуватиме і міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter