Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Соціологи з'ясували, що половина українців довіряє соцопитуваннями

Рівень довіри до результатів соціологічних опитувань організацій, що вже давно працюють та публікують результати своїх досліджень, серед населення України за 11 років спочатку суттєво підвищився.

REUTERS
REUTERS

50% українців довіряють даним соціологічних організацій, котрі вже давно займаються проведенням соцопитувань.

Про це свідчать передані УНІАН результати опитування громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології з 4 грудня по 14 грудня 2015 року.

Опитування також показало, що 10% населення, не довіряє даним соціологічних організацій, 36% респондентів не змогли визначитись з відповіддю, а ще 4% - відмовились відповідати.

Соціологи показали рейтинг симпатій українців до політиків

Крім того, рівень довіри до результатів соціологічних опитувань організацій, що вже давно працюють та публікують результати своїх досліджень, серед населення України за 11 років спочатку суттєво підвищився (із 36% у 2002 р. до 47% у 2004 р.), а потім залишався більш-менш стабільним з деякими коливаннями.

Опитування проводилося у 110 населених пунктах в усіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Методом інтерв'ю опитано 2022 респонденти.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% — для показників, близьких до 25%, 2,0% — для показників, близьких до 10%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку