П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

Згуладзе про переатестацію: важливіше позбуватися тих, хто не вірить у реформи

Заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе вважає, що викриті в корупції співробітники органів внутрішніх справ мають постати перед судом.

УНІАН
Процес реформи завжди буде важким / УНІАН

Про це вона сказала під час засідання у Києві спільної колегії МВС та Міністерства юстиції на тему "Від нової поліції до нової юстиції і безпеки громадян", повідомляє Українська правда.

Згуладзе визнала, що "процес реформи завжди буде важким".

"Я знаю, як важко вам – нашим представникам із регіонів – скорочуватися, оптимізуватися, особливо коли ми говоримо про атестацію, переатестацію, набір нових співробітників. У кожному випадку це людина, яку ви знаєте вже роками, – це завжди складно йде. Але через це треба переступити", - сказала вона.

"Я зараз дивлюся на ДМС особливо. Тому що атестація й набір розшириться з поліції на всі органи, які під нашою парасолькою. Без цього ніяк. І не тому, що люди, які там працюють, погані. Можливо, ні. Але якщо людина корумпована – це апріорі "так"", - зазначила Згуладзе.

Деканоїдзе прогнозує, що переатестація поліцейських закінчиться за півроку

"Я б хотіла бачити більше арештів, ніж звільнень. Це раз", - завила заступник голови МВС. А друге – на її думку: "Важливіше позбуватися тих, які не вірять (у реформи) і хочуть перечекати. Ось вони гальмують реформу значно більше".

Як повідомляв УНІАН, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розраховує, що до кінця року кожний поліцейський пройде переатестацію.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку