У Тернополі будуть судити няню дитсадка, з вини якої постраждали діти

17:11, 18 серпня 2016
794 0

Тернопільська прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно помічника вихователя одного із дитсадків обласного центру, з вини якої постраждали двоє дітей.

Фото УНИАН

Як повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області, інцидент стався 2 грудня 2014 року в одному із дитсадків. Діти зачепили чайник, який няня залишила без нагляду у групі. Внаслідок цього окропом ошпарилися двоє хлопчиків. Один з них отримав опіки І-ІІ ступеня, які займали 15% поверхні шкіри і ускладнилися опіковим шоком І ступеня та розвитком опікової хвороби, тобто тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Другий хлопчик отримав опік І-ІІ ступеня, який склав 4% поверхні шкіри, віднесений до легкого тілесного ушкодження з короткочасним розладом здоров’я.

Працівника дошкільного закладу обвинувачують за ч. 2 ст. 137 Кримінального кодексу ("неналежне виконання професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки").

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter