Луценко дозволить вільно продавати травматичні пістолети

06:37, 26 грудня 2008
Суспільство
6658 0

Аби лише покупець не пив і не коловся

На початку 2009 року всім "свідомим" громадянам України буде дозволено вільно купувати травматичні пістолети, оголосив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, виступаючи в ефірі "5 каналу".

Луценко, зокрема, заявив, що він має на увазі пістолети науково-виробничого об`єднання "Форт" (на сайті підприємства зазначені 8 моделей травматичних пістолетів). За його словами, після придбання пістолет слід буде зареєструвати в системі дозволів МВС.

"Сподіваюся, що вже в січні це питання буде юридично врегульоване", - заявив Луценко, зазначивши, що відповідні документи готуються в МВС у терміновому порядку. За словами міністра, пістолети зможуть купити всі категорії громадян, "крім наркоманів і алкоголіків".

Міністр  також повідомив, що, за статистикою, рівень злочинності у великих містах – Києві, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську та Львові - впродовж 2008 року зріс від 5 до 7 відсотків.

"Наступний рік буде роком максимальних організаційних і фінансових зусиль задля поліпшення умов роботи міліції громадської безпеки", - сказав у зв`язку з цим Луценко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter