Україна вперше з 2014 року почала формувати оперативний резерв військової техніки – Порошенко

13:58, 14 жовтня 2017
Суспільство
1099 0

Про це Порошенко повідомив, виступаючи перед військовослужбовцями на території військового аеродрому “Озерне” у Житомирській області. 

фото УНІАН

Президент Петро Порошенко заявляє, що Україна вперше з 2014 року почала формувати оперативний резерв військової техніки. 

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко повідомив, виступаючи перед військовослужбовцями на території військового аеродрому “Озерне” у Житомирській області. 

«Ще одна дуже важлива деталь щодо резерву. Вперше з 2014 року частина техніки, яка сьогодні передається Збройним силам, а також та, яку змінюють, наприклад, танки ”Булат”, буде спрямована до складу резерву», - сказав він.

Читайте такожНа потреби Збройних сил наступного року буде виділено 84 мільярди гривень – президент

«Ми вже формуємо резерв, ми вже зараз маємо значно більші можливості для швидкого нарощування нашого бойового потенціалу», - додав президент.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні Порошенко заявив, що протягом 2017 року армії вже передали 1,3 тис. одиниць озброєння і військової техніки, ще близько тисячі одиниць Збройні сили отримають до кінця року.

Також президент анонсував передання сьогодні Збройним силам чергових 200 одиниць озброєння та техніки, в тому числі 62 танків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter