Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

На НЗФ запроваджене пряме президентське правління?

Принаймні керівника охорони Нікопольського феросплавного вже звільнено

Володимир КУЦИН, який вчора зайняв кабінет генерального директора ВАТ «Нікопольський завод феросплавів», провів сьогодні о 8.00 робочу нараду, на якій заявив, що НЗФ повернуто у державну власність, а він призначений генеральним директором підприємства, повідомило УНІАН джерело на підприємстві.

При цьому, джерело посилається на слова В.КУЦИНА, який заявив, що рішення про призначення (В.КУЦИНА гендиректором – УНІАН) прийнято безпосередньо Президентом України.

За інформацією джерела, В.КУЦИН також почав кадрові ротації на підприємстві. Зокрема, відповідно до інформації джерела, вже звільнено близько 5 представників менеджменту НЗФ, зокрема, керівник служби охорони.

За інформацією джерела, вчора охорона підприємства здійснила спробу перешкодити потрапити В.КУЦИНУ на завод. Проте В.КУЦИНУ вдалося зайти на підприємство і зайняти кабінет генерального директора ВАТ за допомогою судових виконавців. Зараз порядок на підприємстві контролює спецпідрозділ «Беркут».

Співбесідник агентства також додав, що на нараді з менеджментом В.КУЦИН сказав, що планується підвищення зарплати трудовому колективу не менш як на 15%.

В даний момент агентство УНІАН намагається одержати у державних органів будь-яку офіційну інформацію про ці події.

Як повідомляв УНІАН, 14 квітня ц.р. кабінет гендиректора зайняв В.КУЦИН, який, за непідтвердженою поки що офіційно інформацією, є управляючим контрольним держпакетом акцій ВАТ «НЗФ».

До останнього часу, в.о. гендиректора НЗФ був Олександр НЕУСТРОЄВ. В.КУЦИН був гендиректором НЗФ з 1999 року до середини 2005 року, тобто в той час, коли НЗФ спочатку управляли, а потім володіли структури, близькі до корпорації «Інтерпайп».

Довідка УНІАН. у 2005 році за рішенням суду контрольний держпакет НЗФ у розмірі 50% +1 акція було повернуто у держвласність, проте до останнього часу Фонд держмайна заявляв, що не може вступити в права власності на акції НЗФ, оскільки акції не переказано на рахунки Фонду.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку