Президент Федерації боксу України Кирило Шевченко / фото Синиця Олександр, УНІАН

Колаборат-утікач Костянтин Бєдовий на прізвисько Костя Калоша хоче пересидіти війну в Молдові, а потім знову повернутися в Україну. Але патріоти йому цього не дозволять. Про це в Facebook написав президент Федерації боксу України Кирило Шевченко.

За його даними, Калоша втік синхронно зі своїм куратором Іллею Кивою. Тепер обидва "пакостять здалеку". Шевченко назвав їх боягузами і нікчемами, які ні на що більше не здатні.

"У росіян немає майбутнього. У зрадників його немає тим більше. У Росії вони приречені, там таких відразу "прибирають". В Україні їм кришка поготів", - написав президент ФБУ.

Відео дня

Калошу він назвав кримінальною шісткою, сепаратистом, негідником і брехуном, який в різні роки видавав себе то за юриста, то за журналіста, то за ветерана АТО.

"Там навіть натяку немає на честь, совість, хоч якісь принципи. Фейком стає все, до чого він торкається. Любитель змонтувати відео і невміло "пофотошопити", аби облити брудом тих, до кого йому ніколи не дотягнутися. Бандит, барига і відкритий "русский мир". У ЗМІ купа публікацій про його проросійські погляди, тісні зв'язки з відморозком Ківою та іншими раша-маргіналами", — заявив Шевченко.

За його інформацією, зараз Калоша ховається під Кишиневом, звідки продовжує лити бруд на гідних людей, які залишилися допомагати і захищати свою Батьківщину від російської нечисті.

"Калоша щиро розраховує пересидіти війну в Європі і повернутися. Сподівається, що до того моменту ми забудемо, хто він такий. Але ми не забудемо. Ми вас, сепарів, все одно наздоженемо і з-під землі дістанемо. Будете відповідати за все, що накоїли і наговорили. Стосується Калоші, Киви і всіх інших російських агентів", — попередив Шевченко.

Як повідомлялося раніше, Кива і Калоша підтримують зв'язок: з Москви і Кишинева координують "сплячі" російські ДРГ і допомагають колаборантам на тимчасово окупованих територіях України.

Ще до вторгнення Росії в Україну Калоша неодноразово робив антиукраїнські заяви, відкрито підтримував Путіна і агресію РФ, стверджував, що "Україна і Росія — єдина країна — Російська імперія", а "Путін — наш лідер". Записував відео з "Путін допоможи" і називав воїнів "Азова" вбивцями. У квітні 2022 року в мережі з'явилося відкритий лист Калоші Путіну. У ньому колаборант просить "звільнити Україну від неофашистів", а також надати йому громадянство і політичний притулок в РФ.