Голова АМКУ Кириленко задекларував знайдені журналістами апартаменти / фото з фейсбук-сторінки КіриТолстякової

Голова Антимонопольного комітету Павло Кириленко задекларував 4-кімнатні апартаменти у Києві вартістю 6,2 мільйона гривень, оформлені на 77-річну бабусю дружини. Це сталось після виходу розслідування "Схем" та відкриття справи НАБУ і САП.

Як повідомила Кіра Толстякова, редакторка проєкту розслідувань "Схеми", у коментарі журналістам Кириленко зазначив, що мешкає в цих апартаментах з родиною, починаючи з 11 вересня 2023 року. Це збігається в часі з його призначенням на посаду голови АМКУ.

"От тільки мешкають вони там щонайменше з 2020 року. Бо в одному з інтерв’ю у 2020-му він розповідав, що його сім’я живе в Києві – і на тлі цієї розмови показали родинне фото..  зроблене в тому ж районі, що і будинок, куди після роботи приїжджав Кириленко – вже у статусі голови АМКУ", – написала Кіра Толстякова у Facebook.

Відео дня

У свіжій декларації  Кириленко "забув" вказати BMW X3, що належить його тещі, але їздить на ньому дружина. Завдяки сервісу МВС журналісти з'ясували, що кермувала цим авто Алла Кириленко щонайменше протягом останніх трьох років.

Нагадаємо, родина голови АМКУ Павла Кириленка з 2020 по 2023 рік придбала нерухомість і автівки загальною вартістю понад 70 мільйонів гривень. Більшість майна записана на родичів дружини чиновника – батьків-пенсіонерів та бабусю. Як встановили "Схеми", зокрема, родина обзавелась маєтком та двома земельними ділянками під Києвом, 200 квадратними метрами офісної нерухомості, трьома квартирами в елітних ЖК Києва, а також чотирма апартаментами у найдорожчому ЖК Ужгорода.