Мамука Мамулашвілі розповів, що його намагались отруїти / ARMYINFORM

Командир "Грузинського легіону" Мамука Мамулашвілі, який воює в Україні проти російських окупантів, заявив про спробу його отруїти.

Про це він повідомив Радіо Свобода, зазначивши, що це сталося кілька місяців тому і це вже третя спроба. Мамулашвілі зазначив, що зразки крові й тканин були відправлені в лабораторію в Німеччині після того, як він відчув гострий біль у животі. Він повідомив, що результати аналізів показали високий рівень миш’яку, ртуті й олова, які він, ймовірно, спожив із їжею.

Мамулашвілі повідомив, що це вже третя спроба його отруїти. За його словами, російські ЗМІ неодноразово повідомляли про його смерть.

Відео дня

"Грузинський легіон"

Станом на травень у складі "Грузинського легіону" було понад 1300 військових. 

Мамулашвілі зазначав, що ідея створення "Грузинського легіону" з’явилась у нього під час подій на Майдані в Україні, коли поліція побила протестувальників. Добровольчий батальйон було створено у 2014 році, а з лютого 2016 року він увійшов до складу ЗСУ.

Мамулашвілі й інших членів "Грузинського легіону" розшукують у Росії за звинуваченням у вербуванні найманців й участь у війні в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: