Основний етап реєстрації для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, cdn.abo.media

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій: основні: 14 травня – 25 червня; додаткові: 11–19 липня. Відповідно до наказу також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, —  основний та додатковий. 

УЦОЯО поінформувало, що основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

Відео дня

"До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ). У додатковий період (10–15 травня) матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

Мультитест в Україні - останні новини

Минулого року основна сесія НМТ тривала з 5 по 23 червня. Додаткову сесію НМТ проводили з 11 до 24 липня. Реєстрація осіб для участі в основній сесії національного мультитесту тривала з 3 квітня до 3 травня. 

Результати основної сесії тестування за шкалою 100–200 балів з'явилися на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року. Учасники додаткової сесії НМТ дізналися результати до 29 липня 2023 року. 

Вас також можуть зацікавити новини: