У Міноборони пояснили, коли можлива поява повісток у "Резерв+" / скріншот

Чи планується в Україні запровадження електронних повісток та чи будуть вони у додатку "Резерв+", відповіла речниця Міноборони Катерина Черногоренко в інтерв’ю NV.

Так, вона зазначила, що згідно з чинним законодавством, поняття електронної повістки не існує.

"В застосунку "Резерв+" немає такого функціоналу. Робота над електронними повістками у "Резерв+" зараз не здійснюється", - сказала представниця Міноборони.

Відео дня

Вона додала, що поки не буде прийняте відповідне законодавство, функціонал електронних повісток розроблятися не буде.

Вона також пояснила, за яких умов може бути реалізована така ініціатива.

"Ідея електронних повісток є можливою виключно, якщо від моменту ідеї до моменту прийняття закону пройдуть абсолютно всі нормотворчі процедури, якщо це буде провалідовано абсолютно всіма ключовими учасниками цього процесу — Міністерством оборони, профільним заступником, Генеральним штабом, Верховною Радою, профільним комітетом тощо. Якщо буде прийняте відповідне законодавство, буде здійснене відповідне доручення, ми з командою візьмемо це в роботу, проаналізуємо цю можливість технічно і надамо відповідь, яким чином і в які строки ми можемо це зробити", - розповіла вона.

При цьому Черногоренко вкотре наголосила, що зараз немає навіть предмета такої розмови, і немає жодного положення в чинному законодавстві.

"Резерв+" - новини

Раніше Черногоренко повідомляла, що у додатку "Резерв+" скоро з’явиться можливість оформити відстрочку від мобілізації онлайн для деяких категорій, а також запущено процес електронного бронювання. Обидва нововведення можуть стати доступними протягом літа.

Також вона розповіла, що удо "Резерв+" скоро будуть додані нові функції, зокрема, електронне скерування на проходження ВЛК, а також онлайн-рекрутинг. 

Вас також можуть зацікавити новини: