У школі на Дніпропетровщині дитина під час уроку отримала удар у скроню, а вчитель їй не надав допомогу, повідомили у мережі / ілюстративне фото ua.depositphotos.com

У місті Новомосковськ Дніпропетровської області в школі № 2 під час уроку праці у 9 класі школярі робили стільці, один з хлопчиків запустив сидіння від стільця як бумеранг й потрапив у скроню іншому учневі.

Інцидент на уроці побачив учитель, але ніякого значення цьому не надав, написала в групі "БАТЬКИ SOS" в Facebook Тетяна Скляр, яка назвалася тіткою потерпілого.

За її словами, хлопчика не відвели до медсестри й не викликали швидку допомогу.

Читайте такожКричала, тягала за волосся: закарпатська вчителька агресивно "виховувала" хлопчика на уроці (відео)"Один хлопець для приколу вирішив кинути сидіння стільчика як бумеранг у класі, тим самим потрапив в голову моєму племіннику. Удар прилетів в область скроні. Племінник просидів ще два уроки й написав бабусі, що йому зле...", – поділилася родичка.

Скляр додала, що хлопчик поскаржився на головний біль і нудоту. Після скарг бабуся звернулася до класного керівника, і учня відвели до медсестри.

"...Медсестра проміряла тиск – 145/90 було через два уроки після удару. Його відпустили додому, вдома боліла голова сильно, нудить, штормить, боляче дивитися сторонами. Зробили МРТ й були у невролога – струс мозку", – повідомила вона.

facebook.com/"БАТЬКИ SOS"

Родичка стверджувала, що з батьками хлопчика не зв'язувалися ні класний керівник, ні керівництво школи.

Раніше стало відомо, що на початку вересня в Запоріжжі в гімназії №8 14-річному учневі стало зле посеред уроку, у хлопчика раптово зупинилося серце. Дитина потрапила в реанімацію у вкрай важкому стані. 

Пізніше – 19 вересня, школяр помер. Мати школяра поскаржилася, що в реанімації він підхопив інфекцію та грибок.